Registrace dítěte
Pole označená * jsou povinná.
Nahrát obrázek
V rámci společného projektu AŠSK ČR a VZP mohou rodiče pojištěnců VZP ve věku 6-18 let požádat o příspěvek na úhradu příspěvků za organizovanou sportovní činnost na škole až do výše 500,- Kč.
Kliknutím na Zaregistrovat se vyjadřujete souhlas s podmínkami použití a potvrzujete, že jste podmínky použití přečetli.
Chcete přihlásit své dítě do školního sportovního kroužku? Snadná registrace vám pomůže.
Asociace školních sportovních klubů jako největší dětská sportovní organizace v ČR zavádí elektronickou evidenci školních sportovních kroužků (více než 20.000) i dětí. Zveřejnění činnosti školních sportovních klubů a jejich nabídky elektronickou formou chceme pomoci rodičům najít pro své děti adekvátní pohybové aktivity v místní škole i v okolí, možnost interaktivity a zlepšování kvality kroužků.
Informace o pohybových aktivitách dětí jsou i vzhledem k současným problémům obezity a nedostatku pohybu a zdravotním problémům důležité jako objektivní informace pro zlepšení podmínek pro pohyb dětí. Naše kroužky jsou součástí zdravotní prevence.
Registrace a přihlášení Vašeho dítěte do školního sportovního kroužku jsou velice snadné.
Dítě se samo může registrovat až po dovršení 15 let, v mladším věku to musíte udělat za něj.
Doporučujeme pokud dítě doposud nemá svůj email, založit mu jeho vlastní a použít ho pro registraci. Pokud byste použil/a svůj e-mail, nebudete ho v budoucnu moci použit pro vytvoření svého vlatního učtu na sportongo.com.
Vyplňte tento registrační formulář potvrďte ho odkazem v e-mailu a následně se Vám zobrazí výpis nejbližších kroužků podle polohy školy vašeho dítěte. Pak můžete vybrat ten, který Vás osloví. Může to být kroužek na Vaší škole či jinde v okolí (pokud jsou veřejně přístupné).